ویژگی ها و امکانات لومیون ۱۲ پرو –  Lumion 12 Pro:

همان طور که می دانید نرم افزار لومیون ۱۲ پرو یک نرم افزار حرفه ای در حوزه رندر گیری  .و انیمیشن سازی به خصوص در رشته معماری می باشد که با استفاده از امکانات ارائه شده توسط نرم افزار لومیون می توان مدل های معماری  مورد نظر را به تصاویر و انیمیشن های با کیفیت تبدیل نمود.

رندرگیری در این نرم افزار Lumion 12 در زمان بسیار کوتاهی صورت می گیرد .و در مدت زمان کوتاهی می توان یک انیمیشن پیچیده را توسط آن  طراحی نمود .

نرم افزار لومیون ۱۲ پرو جدیدترین ورژن لومیون می باشد دارای ویژگی ها و. خصوصیات جدیدتری  نسبت به ورژن های قبل می باشد .

نرم افزار لومیون ۱۲ Pro 

در زیر نمونه از رندر  این نسخه را مشاهده می کنیم که از طرف کمپانی آن منتشر شده است:

 

 

خرید پستی نرم افزار لومیون 12 + کرک لومیون 12 :

خرید پستی لومیون 12 به همراه کرک

خرید پستی لومیون ۱۲ پرو به همراه کرک – Lumion Pro 12 + crack | نرم افزار لومیون ۱۲

خرید کرک لومیون 12 به تنهایی:

کرک نهایی لومیون 12 پرو | Lumion 12 Pro + Crack

کرک نهایی لومیون ۱۲ پرو | Lumion Pro 12 + Crack

 

 

آموزش لومیون پرو  ۱۲:

با توجه به این که نرم افزار ۱۲ lumion pro  هنوز از طرف کمپانی عرضه کننده آن هنوز منتشر نشده است آموزش آن موجود نمی باشد اما می توانید آموزش حرفه ای  لومیون ۱۱ ، از  صفر تا صد لومیون  را با تدریس دکتر محمد امان زادگان  و به صورت پروژه محور برای بازار کار ، به همراه تخفیفات عالی  از لینک زیر دانلود نمایید.

 

آموزش لومیون ۱۲ پرو – Lumion Pro 11 پروژه محور ویژه بازار کار

خرید پستی نرم افزار لومیون ۱۲ پرو + کرک | Lumion 12 Pro:

 

نرم افزار لومیون ۱۲ با توجه به اطلاعاتی که به مجموعه aastudio  در اوایل آبان ماه از طرف کمپانی آن منتشر می شود که به محض انتشار آن ما آن را به  علاقمندان این نرم افزار پرطرفدار عرضه خواهیم کرد، اما ورژن لومیون ۱۱ پرو آن می توانید خریداری کنید.

Check out the first-ever video rendered entirely in Lumion Pro 12.

 

 

دوباره آن زمان از سال است که فصل ها تغییر می کنند و برای کسانی که در نیمکره شمالی هستند ، هوای سرد باعث می شود ژاکت و کلاه های پشمی از کمد خارج شود؛ برای کسانی که در نیمکره جنوبی قرار دارند ، روزها گرم می شوند و گلها شکوفا می کنند و اشاره به آمدن تابستان دارند. همه اینها فقط می تواند یک معنی داشته باشد …

اکنون زمان آن است که لومیون نیز لباس تازه ای بر تن کند در حال حاضر ، نسخه Lumion پرو ۱۲ در حال آماده سازی برای انتشار و ورود به بازار می باشد

سهولت استفاده از این نرم افزار  و. همچنین رندر فوق العاده سریع و با کیفیت از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار می باشد.

 

لومیون پرو ۱۲:
لومیون پرو ۱۲:

 

مشخصات سیستم مورد نیاز لومیون ۱۲ پرو :

برای نصب لومیون ۱۲ Pro  لازم است که شما اطلاعات دقیقی در مورد رایانه خود  داشته باشید و. برای داشتن یک تجربه رندر روان و لذت بخش با لومیون دوازده پرو آن نیاز خواهید داشت. لومیون به عنوان یک برنامه رندر سه بعدی با سایر نرم افزارهای CAD متفاوت است، زیرا اساساً به داشتن یک کارت گرافیک عالی متکی است. خصوصا این برای ویژگی های سطح بالای لومیون بسیار مهم است.

سیستم مورد نیاز لومیون

دانلود  Lumion ۱۲ Pro:

لینک دانلود به زودی پس از عرضه، در سایت aastudio.ir  منتشر می شود . می توانید آموزش حرفه ای  لومیون ۱۱ ، از  صفر تا صد لومیون را با تدریس دکتر محمد امان زادگان و به صورت پروژه محور برای بازار کار ، به همراه تخفیفات عالی  از لینک زیر دانلود نمایید.

آموزش لومیون ۱۱ پرو – Lumion Pro 11 پروژه محور ویژه بازار کار

Rate this post

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here