دانلود پاورپوینت کریم رشید

  0
  1163

  دانلود پاورپوینت کریم رشید-(www.memarcad.com)

   کریم رشید

   

  این فایل به صورت پاورپوینت و شامل 15 اسلاید می باشد و قابل ویرایش است.

  گوشه ای از مطلب :

  کریم رشید طراحی داخلی رستوران سوئیچ Switch در دبی را به اتمام رساند . این رستوران به همراه دیوارهای مواج آراسته شده که به طور مداوم رنگ آنها تغییر می کند . سقف با نوشته های عربی و با نور پردازی از پشت آنها تزیین شده . به گفته کریم رشید :” دیوارها از کلمه عربی S شین الهام گرفته اند . شین به عنوان یک پیشوند حتی به معنای ” که which ” کنار نام رستوران Switch قرارمی گیرد .

  کریم رشید، برج مسکونی ” مایبریکل ” را در قلب شهر میامی به پایان رسانده است. این برج از 184 آپارتمان پراکنده در 25 طبقه تشکیل شده است و 215 هزار فوت مربع، مساحت آن اجازه داده است تا بخش هایی چون یک لابی وسیع، مجموعه ی ورزشی و تناسب اندام، استخر، بار، و تعدادی واحد تجاری در طبقه ی همکف را در خود جای دهد.

  طراحی داخلی داروخانه ی اوزا دراویلیا در بلگراد ِ صربستان را کریم رشید با طرح جدید فوتوریستی انجام داده است. اشکال معمارانه و آنچه که به وزن این فضا مربوط میشودمعرف زیبایی ظرافت بدن انسان و پروسه درمان است.

  به دلیل کوچک و شهری بودن سایت این هتل، که در نبش یک تقاطع قرار گرفته، نقش حیاط درونی از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل فضاهای عمومی طبقات همکف و منفی یک، نظیر لابی و رستوران، رو به این فضا دارند. در این حیاط که در تراز منفی یک؛ قرار دارد استخر روبازی به شکل ارگانیک، همراه با تخت های متعدد جهت استراحت طراحی شده اند.

  این فایل شامل :

  • رستوران سوئیچ از کریم رشید

  • برج مسکونی مایبراکل از کریم رشید

  • داروخانه ی اوزا دراویلیا

  • هتل سمیرامیس

  • منابع

  5500 تومان – خرید