دانلود پاورپوینت لویی کان - (www.memarcad.com)

دانلود پاورپوینت لویی کان

 

این فایل شامل 98 اسلاید می باشد.

گوشه ای از مطلب:

لوئي کان در روسيه متولد شد در سال 1905 با خانواده اش به آمريکا مهاجرت مي کند . در بوزار تحصيل مي کند و بين سالهاي 57- 1947 در دانشگاه ييل تدريس مي نمايد . از سال 1950 تا 1951 به روم مي رود و روي معماري روم تحقيق مي کند و از سال 61-1957 شروع به تدريس در دانشگاه پنسيلوانيا مي کند . زمان اجراي اولين ساختمان هاي کان به سال 1925 بر مي گردد ولي تا اواسط دهه 50 با اجراي چند اثر توجه آمريکا و جهان را به خود جلب می کند.

آزمايشگاه‏ها به منظور عمليات پژوهشي به صورت گروهي در كنار هم قرار دارند و اتاق‏هاي كوچك مطالعه براي انجام عمليات مجزا سازي و تجزيه‏هاي فردي در اين مجموعه واقع شده است كليه‏ي فضاها توسط راه‏پله‏ها و راهروها به يك ديگر متصل شده‏ اند.

تماس با محيط خارج به وسيله حياطهاي مركزي نيز فراهم شده كه كان درباره آنها ميگويد «نام حياط ها از نوع نور مورد نظر گرفته شد, كه من تناسب آنها, آرايش آنها وانعكاس بركف و يا بر سطح آب آنها را مد نظر قرار دادم» براي يكنواخت كردن نور روز درختهاي نارون ظريفي در امتداد داربست هاي سيمي در داخل حياط كاشته شدند.عموما در موزه روشنايي الكتريكي با نور روز بخوبي با يكديگر در آميخته, نقاط آثار برجسته را بدون ايجاد مزاحمت مشخص مي نمايند وكل روشنايي محيط داخلي موزه هنري كيمبل با درجات جذابيت,مطبوع بوده وبدون تغييرناگهاني مي باشد.

 

این فایل شامل:

> زندگینامه

> آثار وی

> معماری معاصر

> کاخ دولت بنگلادش

> آزمایشگاه ریچاردز

> موسسه علمی زیست شناسی سالک

> موسسه هنر احمد آباد

> موزه هنر کیمبل

> خانه فیشر

> خانه اشریک

 

Rate this post

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here